Komfortowy hotel

Jak znaleźć dobry hotel w Krakowie?

Jeśli wiemy jak dużo jest hoteli w Krakowie to pytanie z tytułu pewnie jest dla nas niedorzeczne. Jest to jedyne polskie miasto, gdzie w tej chwili mamy ponad 100 hoteli. Jak podaje nam ministerstwo Sportu i Turystyki na koniec 2014 roku mieliśmy w tym mieście 144 hotele. Jest to ponad dwa razy więcej niż na terenie Trójmiasta, Aglomeracji Śląskiej i blisko dwa razy więcej niż w Warszawie. Mimo tej bardzo bogatej oferty trzeba się dobrze zastanowić nad decyzją.

Atrakcje hotelowe

Jeśli wyjeżdżamy w pojedynkę a nie zorganizowaną grupą warto dbać o możliwość zagospodarowania czasu wolnego. W Krakowie tych atrakcji jest bardzo dużo. Problemem może być dla nas wyłącznie brak wolnego czasu na to, by zobaczyć te wszystkie interesujące miejsca. Jednak mając na uwadze te wszystkie możliwości powinniśmy pamiętać, że także w trakcie wyjazdu dobrze będzie być aktywnym i można szukać dla siebie atrakcyjnych propozycji.

Oczekiwania businessmana szukającego hotelu w Krakowie?

Biznesmenowi w podróży na pewno przydadzą się praktyczne usługi takie jak możliwość skorzystania z pralni, korzystania z deski do prasowania czy opcji drukowania w miejscu, gdzie znajduje się hotel, oczywiście liczy się także internet bezprzewodowy. Kolejne aspekty, na które trzeba zwracać uwagę to budzenie przez recepcję czy też ekspresowe wymeldowanie. Możliwości jest wiele i trzeba sprawdzać jak dany hotel przygotował się na biznesmenów.

Konferencje biznesowe w krakowskich hotelach

Jeśli będzie to delegacja dla zorganizowanej grupy to będzie trzeba pamiętać o tym, że wszyscy goście powinni być w jednym miejscu i to najlepiej takim, z którego będzie blisko do miejsca konferencji, spotkania czy szkolenia. Wtedy należy sprawdzić ofertę hoteli, które mają stałe pakiety biznesowe. To najlepsza opcja, na jaką będzie się można obecnie zdecydować.

Hotel w Krakowie

Dobra lokalizacja hotelu

Planując spotkanie w Krakowie na większa skalę również międzynarodową trzeba myśleć o tym położeniu, które najlepsze będzie blisko lotniska. Niektóre hotele w swojej standardowej ofercie także przewóz między lotniskiem a hotelem. Dla gości z innego kraju może to być rzeczywiście komfortowa usługa i warto będzie z niej skorzystać, by każdy z gości był zadowolony.