Eventy biznesowe

Hotel dla wymagających klientów biznesowych

Hotel biznesowy

Klienci biznesowi są zmuszeni do częstych wyjazdów na delegacje, spotkań w innym mieście a co za tym idzie do noclegu poza domem. Nic zatem dziwnego, że są oni dużo bardziej wymagający niż pozostali, którzy korzystają z hotelu raz do roku, w dodatku podczas urlopu. Należy zwracać szczególną uwagę na to, że klient biznesowy będąc w hotelu jest w pracy, dlatego wymaga luksusów. Pokój przeznaczony dla biznesowego klienta nie może być surowy. Pomieszczenie ma się kojarzyć z domem, posiadać telewizor, eleganckie ozdobniki oraz miejsce do pracy przy biurku. Dodatkowym aspektem zachęcającym klienta do zarezerwowania noclegu będzie możliwość wyboru odpowiedniego dla siebie lokum. Niedopuszczalny jest brak dostępu do siedzi.

Restauracja hotelowa

Restauracja jest bardzo ważnym elementem hotelu. Dlatego nie można dopuścić do sytuacji, w której po dwóch dniach pobytu goście będą jedli na mieście. Hotelowa restauracja powinna dawać możliwość samodzielnego ułożenia karty, ponieważ nie wszystko będzie nam odpowiadać i dlatego nietolerancja pokarmowa gości musi być brana pod uwagę. Takie rozwiązanie znajdziemy w niektórych hotelach. Oprócz restauracji powinna być tam również kawiarnia, tak by nie trzeba było pić kawy z papierowego kubka w swoim pokoju.

Apartament w delegacji

Klient biznesowy hotelu

Klienci biznesowi powinni mieć dostęp do Sali konferencyjnej, dlatego nie powinni wybierać hoteli ograniczających się do jednej czy dwóch sal, ponieważ mogą być one zajęta. Cztery czy pięć sal daje nam gwarancję, że zawsze jest miejsce do przeprowadzenia konferencji czy prezentacji. Goście biznesowi to również aktywność i ciągle sprawy do załatwienia. Dlatego dobrze będzie zagwarantować im takie propozycje, dzięki którym będą mieli komfort załatwiania różnych spraw. Najlepszym sposobem na odprężenie po całym dniu będzie dla nich możliwość udania się na zabiegi SPA.

Najczęściej klient biznesowy dysponuje samochodem służbowym i będzie mógł bez problemu dotrzeć na umówione spotkanie. Dlatego miejsce jego noclegu powinno być z dala od miejskiego zgiełku i musi się kojarzyć z wypoczynkiem. Otoczenie lasów, gór, morza będzie doskonałym rozwiązaniem, które sprawi, żę nawet sam spacer tam będzie już dużą przyjemnością.